Relacja z koncertu Mion (Remcon 2024)
Jednym z dwóch muzycznych wydarzeń, które odbyły się 24.02.2024 na festiwal Remcon był koncert Mion. Japońska wokalistka wystąpiła już po raz trzeci w Polsce, wcześniej odwiedzając Kraków oraz Warszawę. Tym razem przyszła pora na Gdańsk. Koncert odbył się w godzinach popołudniowych w niedzielę, a mimo tego na widowni zebrało się kilkaset osób.